Žádáme žáky, kteří se neúčastní denního vyučování, aby odevzdali všechny učebnice do středy 23. června třídním učitelkám, nebo v kanceláři školy.

Ukončení školního roku:
Slavnostní zakončení školního roku se uskuteční v pátek 26. června v 8.30 v parčíku u školní jídelny. Proběhne vyhodnocení prospěchu a chování, rozdání vysvědčení, rozloučení s deváťáky a focení jednotlivých tříd.
Oběd bude vydávat od 9.30 – 10.00 hodin. (Pokud oběd nechcete, je nutno ho odhlásit do čtvrtka 25.6. 13.00.) Družina bude k dispozici do 13 hodin.