Provozní doba: Po - Pá 6:00 - 14:30 hod.

Výdej obědů:
- pro žáky ZŠ
- pro cizí strávníky

Po - Pá 11:10 - 13:10 hod. (dle rozvrhů tříd)
Po - Pá 10:00 - 10:30 hod.

Vedoucí ŠJ: Navrátilová Jindřiška
Hlavní kuchařka: Viktorinová Jarmila
Provoz: Ponížilová A., Máslerová L., Housírková J.

Telefon: 727 940 069
Řád školní jídelny: pdfŘád školní jídelny ZŠ Šumvald

Sdělení pro všechny strávníky, kteří platí stravné v hotovosti:

Od 4. 1. 2016 se bude vybírat stravné pouze jeden den v měsíci, máte možnost platit stravné z účtu inkasem. Prosím sledujte termíny, o náhradních budete včas informováni.

V souladu s vyhláškou 107/2005 je poskytován dětem v MŠ celodenní pitný režim, který je nově promítnut v cenách stravného.
Dítě, které dovrší v průběhu školního roku 7, 11 nebo 15 let, je celý školní rok zařazeno do vyšší kategorie, která náleží tomuto věku.
Vzhledem ke zvyšujícím se cenám potravin upravujeme ceny stravného ve školní jídelně Šumvald s účinností od 1.7.2020

Ceny stravného: MŠ 3 - 6 let celodenní Přesnídávka
Oběd
Svačina
Celkem
  MŠ 7 - 10 let celodenní Přesnídávka
Oběd
Svačina
Celkem
  ZŠ 7 - 10 let Oběd 27,- Kč
  ZŠ 11 - 14 let Oběd 30,- Kč
  ZŠ 15 let a více Oběd 33,- Kč
  Cizí strávníci Oběd 60,- Kč

Vážení  rodiče,

máte-li zájem o stravování Vašich dětí, je nutné si vyřídit ve svém peněžním ústavu souhlas k inkasu. Stravné bude sraženo z Vašeho účtu následující měsíc za skutečně odebrané obědy měsíce předcházejícího.

Př. Obědy odebrané v září jsou inkasovány v říjnu, poslední v červenci následujícího roku. / u dětí zš/.

V případě ukončení stravování je povinností nahlásit tuto skutečnost vedoucí ŠJ. V případě neprovedení inkasní platby, zašlete opětovně částku na účet ZŠ ŠUMALD, př. uhradíte hotově.

Prázdniny, státní svátky jsou odhlašovány automaticky.

Po dobu nemoci je nutné obědy odhlásit ve ŠJ.

Telefonicky 585041093, osobně, SMS 777261141.

První den nemoci, který nestihnete odhlásit, si oběd

můžete vyzvednout od 11.00 - 12.30 hod.

Žádáme strávníky, kteří platí inkasem, aby navýšili své finanční limity u svých bank. Při přepočtení počtu obědů v měsíci max. 23 dnů:

Doporučení inkasního limitu:

děti MŠ 6letí celodenní               900,- Kč