Přítomnost žáků 1. stupně ve škole

Oznamujeme rodičům, že od 25. května 2020 se žáci 1. stupně mohou účastnit vzdělávacích aktivit školy.
Docházka je dobrovolná. Podmínkou zařazení dětí je odevzdání vyplněného čestného prohlášení o neexistenci příznaků virového onemocnění. Toto prohlášení je možné si stáhnout a vytisknout (webové stránky školy – sekce Dokumenty, složka Ostatní) nebo vyzvednout v kanceláři ZŠ od 11. května. Žáci ho předají při prvním příchodu do školy.
Veškerá hygienická opatření ve škole jsou zajištěna v souladu s pokynem MŠMT „Ochrana zdraví a provoz základních škol v období do konce šk. roku 2019/2020“.
Provoz školy bude od 7.30 do 15.30 hodin. Ranní družina nebude poskytována.
Žáci budou pracovat ve svých třídách v max. počtu 15, složení skupin je neměnné po celou dobu docházky. Žáka nelze zařadit do školní skupiny později, než k 25.5.
Ve třídě bude jeden žák v lavici s předepsanými rozestupy. Rodiče žáky vybaví min. 2 vlastními rouškami. Ve společných prostorách jsou roušky povinné, o nošení roušek ve třídě rozhodne učitel.
Pedagogičtí pracovníci přidělení ke skupině se nebudou měnit.
Dopolední aktivity budou probíhat podle rozvrhu jednotlivých tříd, tělesná výchova nebude. V odpoledních hodinách se bude realizovat zájmové vzdělávání.
Stravování žáků ve školní jídelně se bude uskutečňovat za dodržování zvýšených hygienických pravidel.
Žáci, kteří nebudou docházet do školy, se budou dál vzdělávat distančním způsobem.
Žádáme rodiče, aby do 18.5. 2020 nahlásili zájem o docházku jejich dítěte do školy a to třídní učitelce, nebo telefonicky, sms ředitelce školy (736646986) nebo na mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.. Také je třeba přihlásit děti na obědy u vedoucí školní jídelny (727904093).