ZŠ Libina - ZŠ Šumvald 26 : 68
K dalšímu přátelskému zápasu si chlapci zajeli do Libiny. I přes dlouhou hrací dobu 6 x 10´naše úzká sedmičlenná sestava držela tempo a s přehledem dovedla zápas  k jasnému vítězství. Výborný výkon odvedli na těžké pozici pivota Adam Kolda a Kuba Halata. Neskutečnou fyzičku předvedli Mirďa Šléška a Saša Wiedermann. Bez střídání sázeli jeden koš za druhým. Nedokázali je zastavit ani o hlavu vyšší protihráči. Libinští chlapci střídali dvě celé pětky a postupně hru vyrovnávali. Na zvrat to ale nestačilo.
Děkuji všem chlapcům za výborný výkon.
Výsledky jednotlivých částí: (2:16, 2:13, 8:12, 2:6, 8:11, 4:10)
Sestava a body:
David Hofman, Mirďa Šléška 24, Saša Wiedermann 32, Vojta Kasal 10, Kuba Halata, Štěpa Jílek 2, Adam Kolda

Mgr. Ladislav Vyhnálek

Jídelníček

Jídelníček

Organizace šk. roku

Žádné události k zobrazení

Statistika přístupů

Statistika přístupů

Použití textů, dokumentů a obrázků, které jsou dostupné na tomto webu, je chráněno podle autorského zákona.
Použití k jinému, zejména komerčnímu účelu, je přísně zakázáno, jakékoli další použití včetně kopírování je bez svolení autora nelegální!