Mikulášský turnaj v košíkové dívek jsme uspořádali ve středu 7. 12. 2022. Po tříleté covidové pauze přijela děvčata z Troubelic, Uničova U Stadionu a Rudy n. Moravou. Hrálo se systémem každý s každým vždy 2 x 10 minut. Náš tým zvládl nelehkou úlohu favorita a s přehledem zvítězil. V prvním zápase jsme jasně dominovali nad Troubelicemi. Ruda nad Moravou byla vždy výborně připravená a mnohokrát si odvážela prvenství. Tentokrát slavila úspěch naše hra založená na výborné a rychlé kombinaci s přesným zakončením.
Turnaj vrcholil posledním zápasem, kdy se setkaly dva neporažené týmy Šumvaldu a U Stadionu Uničov. Prosadit se proti nesmírně fyzicky náročnému stylu uničovaček bylo těžké. Dokázaly „přečíst“ řadu našich akcí a přihrávek. Také nám již ubývaly síly, a to se projevilo na kvalitě zakončení. Postupně jsme se však prosadili a závěrečný hvizd odstartoval gejzír zasloužené radosti. Sladká odměna – dort pro vítěze – poprvé v historii turnaje zůstává v Šumvaldě!!!! O naší dominanci svědčí i celkové skóre 107 : 26!!!! O úspěch se zasloužil celý tým. Veliká pochvala patří tedy všem.
Výsledky: Ruda – Stadion 10:14, Šumvald – Troubelice 51:6, Troubelice – Stadion 6:24,
Šumvald – Ruda 33:10, Troubelice – Ruda 5:37, Šumvald – Stadion 23:10
Pořadí: 1. Šumvald, 2. Stadion, 3. Ruda, 4. Troubelice
Sestava a body: Lucka Répalová 37!!!, Adrianka Jakešová 21, Adélka Bartoňková 6,
Barunka Bezoušková 4, Natálka Kroupová, Verča Nováková 11, Adélka Libánková 22,
Lucka Churavá 6, Anetka Kokošková, Alenka Šalamounová

Jídelníček

Jídelníček

Organizace šk. roku

Žádné události k zobrazení

Statistika přístupů

Statistika přístupů

Použití textů, dokumentů a obrázků, které jsou dostupné na tomto webu, je chráněno podle autorského zákona.
Použití k jinému, zejména komerčnímu účelu, je přísně zakázáno, jakékoli další použití včetně kopírování je bez svolení autora nelegální!