V pondělí 5. 12. nás jako každý rok poctil svou návštěvou Mikuláš se svou družinou. A že to byla pořádná družina – tři andělé a jedenáct čertů! Mikuláš v každé třídě jmenoval všechny hříšníky, které měl zapsané ve zlaté knize, ti ho prosili o odpuštění s tím, že se jistě napraví. Za básničku či písničku si právem všechny děti vysloužily odměnu. Tímto děkujeme sdružení SRPŠ za nachystání balíčků pro děti. A budeme se těšit zase za rok.

Mgr. Jitka Motáňová

Jídelníček

Jídelníček

Organizace šk. roku

Žádné události k zobrazení

Statistika přístupů

Statistika přístupů

Použití textů, dokumentů a obrázků, které jsou dostupné na tomto webu, je chráněno podle autorského zákona.
Použití k jinému, zejména komerčnímu účelu, je přísně zakázáno, jakékoli další použití včetně kopírování je bez svolení autora nelegální!