• Slide 01
  • Slide 02
  • Slide 03
  • Slide 04
  • Slide 05
  • Slide 06

Trapas nepřežiju!

Takhle trefně je nazváno představení plné tance, písniček, humorných situací, ale závažného obsahu – chování na veřejnosti. Žáci II. stupně měli možnost tuto hru vidět ve středu 16. listopadu 2022 v Uničově. Tam totiž přijela herečka Michaela Dolinová alias paní Ryposluch (Rychlá pomoc slušného chování), aby pomohla mladému muži Ladislavu Ondřejovi, známému ze seriálu Ordinace v růžové zahradě. Ten se totiž přestěhoval do nového města a bojí se nového kolektivu ve škole, nových učitelů, sousedů a holek! Více jak hodinová opravdu zábavná lekce slušného chování byla zpestřena pěveckým vystoupením dvou zpěvaček – Aničky Slováčkové a Nely Řehořové. Všichni vystupující byli ochotní se po představení s diváky fotit a podepisovat se, takže mnozí žáci odcházeli i s úlovkem fotky slavného pražského herce či zpěvačky.

Mgr. Vladimíra Piková