Znáte aru, rýžovníka nebo třeba andulku? My už ano a nejen to! Lektor Jaromír Vachutka přijel k nám do školy, aby děti seznámil se záchranným programem exotických ptáků a ukázal jim přínos chovatelství. Nejvíce nás zajímala živá expozice a zážitky pana Vachutky s chovem ptactva iz odborné praxe. Na závěr jsme zhlédli krátké video o vývoji a chovuexotických ptáků a pan lektor zodpověděl naše všetečné dotazy.
Beseda byla zajímavá a motivující, mnozí z nás již přemýšlejí, jakého ptáčka by chtěli doma chovat a zda by zvládli péči o nového člena rodiny.

Mgr. Petra Šenková

Jídelníček

Jídelníček

Organizace šk. roku

Žádné události k zobrazení

Statistika přístupů

Statistika přístupů

Použití textů, dokumentů a obrázků, které jsou dostupné na tomto webu, je chráněno podle autorského zákona.
Použití k jinému, zejména komerčnímu účelu, je přísně zakázáno, jakékoli další použití včetně kopírování je bez svolení autora nelegální!