Medlovský cross

Ve čtvrtek 13. 10. 2022 se v Medlově konal pro žáky 6. – 9. tříd již 18. ročník „ Medlovský cross“. Je to běh náročným terénem v lesoparku.
Naši školu reprezentovaly v kategorii ml. žačky (6. – 7. tř.) Anetka Kokošková a Anička Krestýnová. Za ml. žáky to byli Ondra Vlček, Pavel Seidl a Max Dostál.
V kategorii st. žaček (8. – 9. tř.) závodily Lucie Répalová, Veronika Nováková a Adéla Libánková. Za st. žáky ( 8. – 9. tř.) Saša Wiedermann, Adam Javůrek a Pepa Gerhát.
Celkově se naše škola umístila na krásném 4. místě jen 2 body za ZŠ Haškova Uničov. Toto velmi úspěšné umístění bylo výsledkem snažení všech našich závodníků. Ve svých kategoriích se umístili takto:
Saša Wiedermann a Ondra Vlček oba 1. místo, Max Dostál 8. místo, Adéla Libánková 9. místo, Anetka Kokošková 13. místo, Veronika Nováková 14. místo, Anička Krestýnová a Pavel Seidl oba 15. místo, Pepa Gerhát 16. místo, Lucie Répalová 17. místo a Adam Javůrek 19. místo.
Soutěž vyhráli žáci ze ZŠ U Stadionu, na 2. místě se umístili žáci ze ZŠ Rýmařov, 3. místo obsadili žáci ze ZŠ Haškova. Dále se zúčastnily základní školy Troubelice, Dlouhá Loučka, Medlov a Ujezd u Uničova.
Všem našim závodníkům gratulujeme a děkujeme za snahu a úspěšnou reprezentaci naší základní školy.
Solovská Zdeňka