24. 5. 2022 se v Uničově konal atletický trojboj žáků l. stupně. Soutěžila šestičlenná družstva složená ze 3 dívek a 3 chlapců ve skoku dalekém, běhu na 50 m a hodu kriketovým míčkem.
V pořadí ročníků naši třeťáci (Havelka Filip, Javůrek Jakub, Vychodil Jakub, Hejná Stella, Švajdová Nikol, Urbášková Klára) obsadili 4. místo s 64 body. Družstvo čtvrťáků (Polc Milan, Schreier Jan, Straka Mikuláš, Bezoušková Alžběta, Šalamounová Alena, Vaňková Barbora) obsadilo 4. místo se 143 body. Za pátou třídu soutěžili Dorofejev Miron, Seidl Pavel, Vlček Ondřej, Krestýnová Anna, Polcová Hana (4.tř.) a Tillová Karolína (4.tř.). Získali 207 bodů a umístili se na 5. místě.
V celkovém pořadí škol naši žáci vybojovali krásné 4. místo.
Všem sportovcům blahopřejeme a děkujeme za výbornou reprezentaci naší školy.
Mgr. Iveta Zemanová

Jídelníček

Jídelníček

Organizace šk. roku

Žádné události k zobrazení

Statistika přístupů

Statistika přístupů

Použití textů, dokumentů a obrázků, které jsou dostupné na tomto webu, je chráněno podle autorského zákona.
Použití k jinému, zejména komerčnímu účelu, je přísně zakázáno, jakékoli další použití včetně kopírování je bez svolení autora nelegální!