Deváťáci jdou za štěstím
Letos se po dvou letech mohl opět konat společenský ples SRPŠ. A že stál za to! Klasické předtančení patřilo absolventům 9. ročníku a pod vedením paní ředitelky Šárky Kallerové pluli parketem na píseň Karla Gotta Jdi za štěstím. Při druhé skladbě zářili v rytmu Lady Karneval. Následovalo stužkování s medailonkem jednotlivých žáků spolu se školou, kterou si zvolili pro další studium. Po tanci s rodiči už parket obsadili hosté plesu, které provázely rytmy kapely Fofrovanka.
Celou atmosféru doladila bohatá tombola a poté další písně z repertoáru oblíbené skupiny. Všem zúčastněným děkujeme za podporu a věříme, že se celý večer výtečně bavili.

Mgr. Hana Chudá

Jídelníček

Jídelníček

Organizace šk. roku

Žádné události k zobrazení

Statistika přístupů

Statistika přístupů

Použití textů, dokumentů a obrázků, které jsou dostupné na tomto webu, je chráněno podle autorského zákona.
Použití k jinému, zejména komerčnímu účelu, je přísně zakázáno, jakékoli další použití včetně kopírování je bez svolení autora nelegální!