KOŠÍKOVÁ

DÍVKY DRUHÉ V OKRESE OLOMOUC!!!

Také dívky, stejně jako hoši, předvedly na přeboru okresu Olomouc v košíkové skvělý výkon a výsledek. Turnaj se konal ve středu 23. 3. 2022 opět ve Šternberku. Celkem pět týmů z Olomouce, Šternberka a Velké Bystřice se utkalo navzájem, vždy 1x 10´. Tým složený především z děvčat osmé třídy měl dosud málo zkušeností z těžkých zápasů. Na palubovce to však nebylo znát. Naše odhodlání, dobrá obrana, přesné kombinace a střelba slavily úspěch. Velký favorit – Gymnázium Hejčín – byl nad naše možnosti. Disponuje kádrem registrovaných basketbalistek. Všechny ostatní školy jsme porazili. Klíčové utkání s Velkou Bystřicí bylo fyzicky velice náročné. Tým tvoří házenkářky, kterým vyhovuje velký pohyb a spousta soubojů. I s tím jsme si poradili.
Odměnou za obětavost, kolektivní výkon a přístup k přípravě je 2. místo v okrese Olomouc. Pochvalu zaslouží celý tým.
Výsledky: Šu – Šternberk Dr. Hrubého 8:4, Šu – Gymnázium Hejčín 2:15, Šu – Velká Bystřice 8:6, Šu – Olomouc Rožňavská 12:5
Pořadí: 1. Olomouc Gymnázium Hejčín, 2. Šumvald, 3. Velká Bystřice, 4. Šternberk Dr. Hrubého, 5. Olomouc Rožňavská
Sestava a body: Terka Navrátilová 4, Lucka Répalová 10, Adrianka Jakešová 6, Adélka Bartoňková 6, Barunka Bezoušková, Natálka Kroupová, Verča Nováková, Lucka Hejlová 4, Adélka Libánková
!!!! GRATULACE, SUPER !!!!!
Mgr. Ladislav Vyhnálek

Jídelníček

Jídelníček

Organizace šk. roku

Žádné události k zobrazení

Statistika přístupů

Statistika přístupů

Použití textů, dokumentů a obrázků, které jsou dostupné na tomto webu, je chráněno podle autorského zákona.
Použití k jinému, zejména komerčnímu účelu, je přísně zakázáno, jakékoli další použití včetně kopírování je bez svolení autora nelegální!