Ve středu 26. ledna 2022 se na naší škole konala pro žáky dvou nejstarších ročníků olympiáda v českém jazyce. Sestávala z řešení zapeklitých mluvnických úloh a následně v psaní slohové práce na téma U nás na návsi. Nejlépe si vedly tyto žákyně: z 9. třídy A. Hejná a B. Kaňáková, z 8. třídy B. Bezoušková a V. Nováková.
Den předtím si vybraní osmáci vyzkoušeli i olympiádu z dějepisu, tentokrát na téma Šlechta od konce raného středověku do roku 1648. Nejlépe si s otázkami poradili A. Bartoňková, B. Nováková a J. Zajíček. Blahopřejeme!
Úspěšní řešitelé školních kol postupují do okresního kola, které se uskuteční na jaře v Olomouci.
Mgr. V. Piková

Jídelníček

Jídelníček

Organizace šk. roku

Žádné události k zobrazení

Statistika přístupů

Statistika přístupů

Použití textů, dokumentů a obrázků, které jsou dostupné na tomto webu, je chráněno podle autorského zákona.
Použití k jinému, zejména komerčnímu účelu, je přísně zakázáno, jakékoli další použití včetně kopírování je bez svolení autora nelegální!