V pátek 24. září celá naše škola oblékla teplákové soupravy a přesunula se na fotbalové hřiště. Za zvuků slavnostní hudby nastoupily jednotlivé třídy s vlajkami vybraných evropských zemí k zápolení v netradičních disciplínách. U stanoviště Itálie jste tak mohli vidět koulení pneumatik do doků formule1, u Švédska florbalový slalom mistrů světa, u Slovenska skok „kamzíků“ přes kameny, aj…
Děti sportovaly s chutí, tryskala z nich radost z pohybu a soutěžení.
Evropský školní sportovní den patří do fyzické aktivity projektu BE ACTIVE a má vylepšit profil tělesné výchovy a sportu ve školách, podpořit zdraví, prostřednictvím fyzické aktivity vytvořit mládeži zábavu a prožitky, posílit sociální začlenění a rozvíjet sociální kompetence mezi žáky.
A nejkrásnější na tom je, že ve stejný okamžik se takto hýbalo obrovské množství školáků po celé republice. Kéž chuť hýbat se v dětech zvítězí nad leností!
Mgr. Vladimíra Piková

Jídelníček

Jídelníček

Organizace šk. roku

Žádné události k zobrazení

Statistika přístupů

Statistika přístupů

Použití textů, dokumentů a obrázků, které jsou dostupné na tomto webu, je chráněno podle autorského zákona.
Použití k jinému, zejména komerčnímu účelu, je přísně zakázáno, jakékoli další použití včetně kopírování je bez svolení autora nelegální!