Ve čtvrtek 16.září 2021 žáci první a druhé třídy navštívili Pradědovu galerii v Jiříkově. Hned na začátku potkali samotného uměleckého řezbáře Jiřího Halouzku a poté obdivovali jeho dřevěné sochy. Vyzkoušeli také kolotoče, které sochař vyzdobil svými sochami a lanovku, z které je však déšť brzy vyhnal.
Z Jiříkova se je autobus dopravil k hradu Sovinec. Tam na ně čekala komentovaná prohlídka, která je velmi zaujala. Poznali historii hradu. Chlapci si vyzkoušeli drátěnou košili a potěžkali dělovou kouli. Děvčata si oblékla dámské dobové šaty. A na závěr je čekal pohádkový kvíz.
Mgr. Zdenka Kallerová

Jídelníček

Jídelníček

Organizace šk. roku

Žádné události k zobrazení

Statistika přístupů

Statistika přístupů

Použití textů, dokumentů a obrázků, které jsou dostupné na tomto webu, je chráněno podle autorského zákona.
Použití k jinému, zejména komerčnímu účelu, je přísně zakázáno, jakékoli další použití včetně kopírování je bez svolení autora nelegální!