V úterý 15. 6. se uskutečnil ve školní družině slavnostní a dlouho očekávaný Trollí jarmark. V něm si mohly děti „nakoupit“ různé věci za trollíky (žetony), které poctivě sbíraly celý školní rok do svých trollích pokladniček. Završily tak svoje celoroční snažení. Zúročila se jejich aktivita, šikovnost, tvořivost a pomoc kamarádům.
Děti byly z akce nadšené, užily si nakupování a i když si pořídily jen drobnosti, měly z nich velikou radost.
Děkuji paní učitelce Solovské a děvčatům ze 6. a 7. třídy za pomoc s přípravou a realizací jarmarku.

Ing. Lenka Vlčková, vychovatelka školní družiny