Testování bude probíhat každé pondělí a čtvrtek: v 6.50 (týká se pouze dětí, které budou do této doby v ranní družině) a v 7.20 (ostatní žáci v kmenových třídách). Proto je potřeba, aby děti byly ve škole včas.
Jednoduchý antigenní test se provádí odběrem vatovou tyčinkou z přední části nosu. Celý postup žákům samozřejmě vysvětlíme. Děti to jistě zvládnou samy, ve výjimečných případech je možná asistence rodiče.
ZDE přikládáme informační leták.

Jídelníček

Jídelníček

Organizace šk. roku

Žádné události k zobrazení

Statistika přístupů

Statistika přístupů

Použití textů, dokumentů a obrázků, které jsou dostupné na tomto webu, je chráněno podle autorského zákona.
Použití k jinému, zejména komerčnímu účelu, je přísně zakázáno, jakékoli další použití včetně kopírování je bez svolení autora nelegální!