Žáci 2. stupně základní školy si zahráli na spisovatele. Jak je to možné?
K příležitosti blížícího se 100. výročí staré budovy se žáci 6.-9. tříd snažili napsat co nejpoutavější práci k tématu "škola". Někteří složili báseň, druzí napsali vyprávění anebo úvahu. Šikovnější z nich (celkem 18 žáků) postoupili do finále, které se konalo ve čtvrtek 26. 5. ve školní družině. A jak vše dopadlo?
1. místo obsadila Tereza Pavelková, žákyně 9. třídy s nadčasovou úvahou nazvanou Naše škola – co dětem dává a jak si ji do budoucna představuji, 2. místo patřilo Haně Chlebníčkové ze 7. třídy s básní Od šesté až do deváté, na 3. místě se umístila Petra Šafářová z 9. třídy s úvahou Naše škola – co dětem dává a jak si ji do budoucna představuji.
Všichni finalisté získali pěkné ceny a co je nutno říci, nejlepší práce bude spolu s prací výtvarnou otištěna v nově vznikajícím školním almanachu.

Mgr. Hana Chudá 

Jídelníček

Jídelníček

Organizace šk. roku

Žádné události k zobrazení

Statistika přístupů

Statistika přístupů

Použití textů, dokumentů a obrázků, které jsou dostupné na tomto webu, je chráněno podle autorského zákona.
Použití k jinému, zejména komerčnímu účelu, je přísně zakázáno, jakékoli další použití včetně kopírování je bez svolení autora nelegální!