V pátek 21. 2. 2020 jsme se s basketbalovým týmem dívek zúčastnili turnaje v Libině. Domácí postavili tým „A“ (starší) a tým „B“ (mladší) a přijela také děvčata z Troubelic. Hlavním cílem bylo, aby se do zápasů dostala všechna děvčata.
V prvním zápase s Libinou B nastoupila především mladší děvčata z 5. – 7. třídy. Zápas byl velmi vyrovnaný, protože v libinském týmu hráli i chlapci. Ti nás svým pohybem a šikovností donutili k maximálnímu výkonu. Zvládli jsme koncovku a vyhráli 16:12.
Ve druhém se do hry zapojilo všech 12 hráček. S chutí jsme si zastříleli, vyzkoušeli nacvičené kombinace a ukazatel skóre se zastavil na 44 : 6.
V souboji o vítěze s Libinou A na sebe narazily nejsilnější sestavy. Kvalita Libiny je známá a letos jsou přebornicemi okresu Šumperk!!! První půle patřila jasně domácím 2:7. Do druhého jsme vstoupili s tím, že nemáme co ztratit a málem se povedl velký obrat. Druhý poločas jsme vyhráli 8:6. Což znamenalo konečných 10:13.
Turnaj byl ideální přípravou a prověrkou před nejdůležitější akcí sezóny. Ve čtvrtek 12. 3. se ve Šternberku zúčastníme přeboru okresu Olomouc.
Výsledky: Šu – Libina B 16 : 12, Šu – Troubelice 44 : 6, Šu – Libina A 10 : 13
Pořadí: 1. Libina A, 2. Šumvald, 3. Libina B, 4. Troubelice
Sestava a body: K. Navrátilová, N. Bartoňková 4, M. Galetková 18, N. Coufalová 26. K. Gállová, A. Smékalová 10, T. Navrátilová 6, A. Pěčková, A. Bartoňková 4, L. Répalová, A. Jakešová, A. Libánková 2.
L. Vyhnálek

Jídelníček

Jídelníček

Organizace šk. roku

Žádné události k zobrazení

Statistika přístupů

Statistika přístupů

Použití textů, dokumentů a obrázků, které jsou dostupné na tomto webu, je chráněno podle autorského zákona.
Použití k jinému, zejména komerčnímu účelu, je přísně zakázáno, jakékoli další použití včetně kopírování je bez svolení autora nelegální!