3. prosince se na Střední průmyslové škole v Uničově konala soutěž žáků 8. a 9. tř. v psaní na klávesnici. Soutěž spočívala v opisování textu po dobu 30. min. všemi deseti prsty. Hodnotila se správnost a rychlost opisu.
Za naši školu se tohoto klání zúčastnil žák 8. tř. Lukáš Brachtl. Jako absolutní nováček v konkurenci 85 účastníků, kteří se většinou této „disciplíně“ na svých školách věnují, obsadil krásné 27. místo.
Po splnění svých úkolů si žáci mohli prohlédnout prostory školy.
Drobné odměny určitě všechny soutěžící potěšily.
LukášovI děkujeme za vzornou reprezentaci školy, gratulujeme ke krásnému výsledku.

Z. Solovská

Použití textů, dokumentů a obrázků, které jsou dostupné na tomto webu, je chráněno podle autorského zákona.
Použití k jinému, zejména komerčnímu účelu, je přísně zakázáno, jakékoli další použití včetně kopírování je bez svolení autora nelegální!