Pozvání přijali tradiční účastníci Libina a Ruda n. M. a také sousední Troubelice. Náš tým prošel od loňska velkou obměnou, když odešla silná sestava „deváťaček“. Nově vytvořený tým podal poctivý, bojovný a kolektivní výkon. V těžkých soubojích se uplatnila i mladší děvčata, např. Terezka Navrátilová nebo Lucka Répalová. Ze zdravotních důvodů nám chyběla nejzkušenější hráčka Markétka Galetková.

Turnaji jasně dominovala děvčata z Libiny. Téměř celá sestava hraje závodně za Šumperk a jedna hráčka dokonce v Brně. První zápas s Libinou jsme jasně prohráli. Pozitivem bylo nabrání zkušeností, jak se hraje vrcholový basket. Ve druhém jsme s Troubelicemi potvrdili roli favorita, střídali dvě pětky, do hry se tedy dostala všechna děvčata. Skóre 40:4 mluví za vše. Poslední zápas byl přímým soubojem o druhé místo s těžkým soupeřem Rudou. Podařilo se nemožné. Ve vyrovnaném klání, se spoustou tvrdých soubojů, jsme se přetahovali o výsledek. Vydřené vítězství odstartovalo gejzír radostných emocí celé dívčí party a znamenal krásné 2. místo.

Výsledky: Ruda – Troubelice 32:2, Libina – Šumvald 38:4, Ruda – Libina 12:42, Troubelice – Šumvald 4:40, Ruda – Šumvald 11:13, Troubelice – Libina 4:64

Pořadí: 1. Libina, 2. Šumvald, 3. Ruda n. M., 4. Troubelice

Sestava a body: N. Bartoňková 4, K. Navrátilová 4, N. Coufalová 29, K. Gállová 4, K. Grmelová, A. Smékalová, T. Navrátilová, L. Répalová 8, A. Bartoňková 2, A. Pěčková 6

L. Vyhnálek

Jídelníček

Jídelníček

Organizace šk. roku

Žádné události k zobrazení

Statistika přístupů

Statistika přístupů

Použití textů, dokumentů a obrázků, které jsou dostupné na tomto webu, je chráněno podle autorského zákona.
Použití k jinému, zejména komerčnímu účelu, je přísně zakázáno, jakékoli další použití včetně kopírování je bez svolení autora nelegální!