V pátek 22.11.2019 si děti z I.stupně vyjely autobusem do Šumperka na divadelní představení O rybáři a jeho ženě. Všichni známe pohádku O zlaté rybce, ale tato byla vylepšená písničkami a bezvadnými hereckými výkony. Nejvíce se nám líbila postava rybky, která s publikem mluvila, procházela – proplouvala mezi dětmi a spolu s ní jsme rozmlouvali s rybářem. Zaujaly nás také pěkně propracované kulisy, zejména octová láhev, ve které rybář a jeho žena bydleli. A tam, kde pohádka začala, tam také skončila – v láhvi od octa. Rybářova hamižná žena byla potrestána a rybář se díky četbě knih stal vzdělanějším a moudřejším člověkem.
Mgr.Petra Šenková

Jídelníček

Jídelníček

Organizace šk. roku

Žádné události k zobrazení

Statistika přístupů

Statistika přístupů

Použití textů, dokumentů a obrázků, které jsou dostupné na tomto webu, je chráněno podle autorského zákona.
Použití k jinému, zejména komerčnímu účelu, je přísně zakázáno, jakékoli další použití včetně kopírování je bez svolení autora nelegální!