Dne 4. listopadu 2019 jsme se s žáky 1. – 3. třídy pod vedením varhaníka Martina Kubáta zúčastnili hudební dílny „Wolfík“ na téma W. A. Mozart. Malou noční hudbu, Princi můj maličký spi, Turecký pochod a mnoho dalšího jsme slyšeli přímo od pana Kubáta. Současně jsme se hravou formou dozvěděli řadu informací o Mozartovi, jeho životě a díle. Naučili jsme se písničku o Wolfíkovi, zatančili jsme si a na vlastní uši jsme slyšeli, že hudba může být někdy smutná a jindy zase veselá a hravá.
Hudební dílnu s panem Kubátem jsme si všichni moc užili.

Mgr. Jitka Odehnalová

Jídelníček

Jídelníček

Organizace šk. roku

Žádné události k zobrazení

Statistika přístupů

Statistika přístupů

Použití textů, dokumentů a obrázků, které jsou dostupné na tomto webu, je chráněno podle autorského zákona.
Použití k jinému, zejména komerčnímu účelu, je přísně zakázáno, jakékoli další použití včetně kopírování je bez svolení autora nelegální!