Halloween je anglosaský lidový svátek, který se slaví 31. října. Děti se oblékají do strašidelných kostýmů a chodí od domu k domu s tradičním pořekadlem Trick or treat a koledují o sladkosti.
U nás ve škole jsme Halloween oslavili 1. listopadu představením v anglickém jazyce English Halloween show. Dětem přiblížila tento svátek čarodějnice, která je zábavnou formou učila slovíčka vztahující se k Halloweenu a připravila si pro ně několik soutěží (ochutnávání sladkých a kyselých dobrot, vaření halloweenské polévky, házení míčků do kouzelného koše, přenášení věcí na pingpongových pálkách a další). Všichni žáci se do představení aktivně zapojili, hodně se nasmáli a snad se i naučili něco nového z angličtiny.

Mgr. Petra Šenková

Jídelníček

Jídelníček

Organizace šk. roku

Žádné události k zobrazení

Statistika přístupů

Statistika přístupů

Použití textů, dokumentů a obrázků, které jsou dostupné na tomto webu, je chráněno podle autorského zákona.
Použití k jinému, zejména komerčnímu účelu, je přísně zakázáno, jakékoli další použití včetně kopírování je bez svolení autora nelegální!