Den stromů
Mezinárodní den stromů (20.10.) jsme si v naší škole připomínali v průběhu týdne od 14. do 18. října. Ve všech vyučovacích předmětech se žáci zabývali tématikou stromů, lesů, jejich významu a důležitosti pro život člověka. Četli, počítali, pojmenovávali, recitovali, zpívali, kreslili a jinak poznávali stromy. Vytvořili množství naučných karet, plakátů, výkresů, výrobků a dalších materiálů. Na chodbách školy se objevily vzorky různých druhů dřeva, větví, listů atd.
Ve středu 16. 10. žáci 1. a 2. třídy vyšli na vycházku do Horky, sledovali podzimní les a přinesli si ukázky přírodnin. Další třídy 1. stupně absolvovaly program Lesní pedagogiky pod vedením zkušených odborníků z Lesů České republiky. V břeveneckém lese žáci poznávali stromy, rostliny, dozvěděli se využití dřeva, o „kůrovcové kalamitě“ a další zajímavosti.
Myslím, že oslava „dne stromů“ se docela povedla, podívejte se do fotogalerie.

Jídelníček

Jídelníček

Organizace šk. roku

Žádné události k zobrazení

Statistika přístupů

Statistika přístupů

Použití textů, dokumentů a obrázků, které jsou dostupné na tomto webu, je chráněno podle autorského zákona.
Použití k jinému, zejména komerčnímu účelu, je přísně zakázáno, jakékoli další použití včetně kopírování je bez svolení autora nelegální!