Hodina v pravěku

V pátek 11.října se šestá třída proměnila v pravěkou jeskyni. Místo žáků zde poskakovali lidé v kůžích a kožešinách, s pravěkými nástroji, vydávali prapodivné zvuky a skřeky, tančily rituální tance. Na tabuli bylo možno vidět jeskynní malby… to vše dotvářelo iluzi pravěku. Šesťáci se totiž takovouto netradiční hodinou loučili s učivem o životě pravěkých lidí.

Díky tomuto zážitku a hlavně poutavému výkladu učiva paní učitelky Pikové si budou děti určitě pamatovat poznatky o této době hodně dlouho.

Fotografie si můžete prohlédnout v naší fotogalerii.