Co je to plócar?
Šumvaláci to jistě ví a kdo byl na akci „Plócarfest“ to ví tím lépe. Žáci naší školy se šli na výstavu v prostorách sýpky podívat v pondělí. Bylo zde k vidění mnoho. Dýně různých druhů i velikostí, aranžmá z přírodních plodů, podzimní dekorace. Děti zaujaly fotografie a rekvizity z tradičních akcí sdružení Pulchra Silva i vystavené zemědělské stroje a technika. Provázel nás pan Jaroslav Krestýn a velmi poutavě dětem vyprávěl. Nejvíce to ocenili starší žáci při prohlídce výstavy v druhém patře. Byl to průřez historií Šumvaldu a také historie školství. Poučné a zajímavé informace o minulosti naší obce školáky určitě obohatily.
Fotky najdete ve fotogalerii

Jídelníček

Jídelníček

Organizace šk. roku

Žádné události k zobrazení

Statistika přístupů

Statistika přístupů

Použití textů, dokumentů a obrázků, které jsou dostupné na tomto webu, je chráněno podle autorského zákona.
Použití k jinému, zejména komerčnímu účelu, je přísně zakázáno, jakékoli další použití včetně kopírování je bez svolení autora nelegální!