Závěr plesové sezony v Šumvaldě jako každoročně uzavřel oblíbený Společenský ples SRPŠ. Letos se konal v sobotu 23. března v sále kulturního domu a představil naše "mazáky", vycházející žáky 9. třídy. Těch bylo letos dvanáct a díky přípravě paní učitelky Šárky Kallerové předvedli opravdu bravurní kousek - diváci se mohli kochat dynamickým tancem z muzikálu Fantom opery. Deváťáci se toho nebáli a sklidili proto obrovský potlesk. Při jejich představování jsme si ke každému z nich poslechli originální báseň, z nichž většinu složila Terezka Maitnerová. Poté popřála za celou třídu i nám, učitelům, a dojemnou básní poděkovala třídní učitelce Karle Luňáčkové. Ošerpovaní absolventi si poté zatančili se svými rodiči a ples se dále nesl ve víru klasických i moderních tanců skupiny Rose Band. Nechyběla také dvě vystoupení tanečních kroužků, se kterými nacvičovaly paní učitelky Aneta Jenáčková a Petra Šenková. A tanečníci opět zabodovali! O půlnoci ples vyvrcholil tombolou, a tímto patří poděkování všem sponzorům a za organizaci plesu také členům SRPŠ.  Mgr. Hana Chudá

Použití textů, dokumentů a obrázků, které jsou dostupné na tomto webu, je chráněno podle autorského zákona.
Použití k jinému, zejména komerčnímu účelu, je přísně zakázáno, jakékoli další použití včetně kopírování je bez svolení autora nelegální!