Po uzavření známek za první pololetí ve středu 23. ledna dostali žáci druhého stupně šanci osvěžit se na duchu v šumperském divadle při představení Pes baskervillský. Krvelačnou bestii samozřejmě vypátral a vše objasnil největší detektiv všech dob – Sherlock Holmes. Spisovatel Arthur Conan Doyle si vytvořením postavy slavného detektiva zajistil celosvětovou nehynoucí slávu.
V divadle nám ale nenaskakovala husí kůže ani nevstávaly vlasy hrůzou, protože šumperští pojali představení jako hravý příběh plný humoru, nadsázky, neotřelých nápadů, úžasné práce s rekvizitami…prostě zábavu. Z divadla jsme ale odjížděli mírně otráveni, jelikož iluzi mlh na blatech vytvářel nevoňavý kouřový efekt a my jsme seděli v předních řadách, čímž byl hluboký zážitek z představení ještě umocněn….

Mgr. Vladimíra Piková

Použití textů, dokumentů a obrázků, které jsou dostupné na tomto webu, je chráněno podle autorského zákona.
Použití k jinému, zejména komerčnímu účelu, je přísně zakázáno, jakékoli další použití včetně kopírování je bez svolení autora nelegální!