Vánočka 2018

V sobotu 15. prosince se Anička Axmannová (8. tř.) a Lenka Zatloukalová (9.tř.) zúčastnily soutěže základních škol o nejlepší vánočku. Týmy žáků se na náměstí v Uničově, v dosti mrazivém počasí, snažily uplést, ozdobit a upéct vánočku z vlastnoručně připraveného doneseného těsta. Vánočky se pak pekly v konvektomatu přímo na podiu. Našim děvčatům se povedla moc krásná a chutná vánočka, kterou pochválil i známý šéfkuchař Radek Šubrt. Nakonec se vydražila za 200 korun. Děkujeme děvčatům za snahu a reprezentaci naší školy. 

Mgr. Šárka Kallerová

Jídelníček

Jídelníček

Organizace šk. roku

Žádné události k zobrazení

Statistika přístupů

Statistika přístupů

Použití textů, dokumentů a obrázků, které jsou dostupné na tomto webu, je chráněno podle autorského zákona.
Použití k jinému, zejména komerčnímu účelu, je přísně zakázáno, jakékoli další použití včetně kopírování je bez svolení autora nelegální!