V úterý 6.11.2018 zavítaly děti z 1. stupně do šumperského divadla, kde si pro nás herci připravili pohádku O Honzovi a zakleté princezně. Svátečně ustrojeni jsme usedli do hlediště divadla, odhrnula se opona a rázem jsme se ocitli ve venkovské světničce, doma u Honzy. A nebyla by to správná pohádka, kdyby Honza neplnil nějaké ty úkoly a nezachraňoval princeznu. A tak jsme byli svědky jeho odvahy, když přespával ve starém hradě u dvou strašných obrů nebo cestoval po celém světě, aby se dostal ke své milované princezně, kterou držel zlý čaroděj. A protože jak známo „Láska hory přenáší“, i náš Honza svou princeznu našel a jejich láska přemohla i mocného čaroděje.

Dětem se pohádka moc líbila, hlavně obři a jejich děsivé hlasy a také veselé písničky, které doprovázely celé představení. Děkujeme spolku rodičů za příspěvek na dopravu.
Mgr. Petra Šenková

Jídelníček

Jídelníček

Organizace šk. roku

Žádné události k zobrazení

Statistika přístupů

Statistika přístupů

Použití textů, dokumentů a obrázků, které jsou dostupné na tomto webu, je chráněno podle autorského zákona.
Použití k jinému, zejména komerčnímu účelu, je přísně zakázáno, jakékoli další použití včetně kopírování je bez svolení autora nelegální!