Návštěva divadla v Šumperku

Žáci první, druhé a třetí třídy si v úterý 16. října vyjeli do divadla. Na programu bylo představení Karlovarského hudebního divadla O Balynce, dobrém štěněti. Byla to pohádka plná vtipných textů, veselých písniček a také ponaučení o potřebě chránit přírodu.Děti se dobře bavily, zazpívaly si a navíc se naši kluci třeťáci aktivně zapojili do pohádky přímo na pódiu. Dopravu na divadlo zaplatilo SRPŠ.

Mgr. Šárka Kallerová

Jídelníček

Jídelníček

Organizace šk. roku

Žádné události k zobrazení

Statistika přístupů

Statistika přístupů

Použití textů, dokumentů a obrázků, které jsou dostupné na tomto webu, je chráněno podle autorského zákona.
Použití k jinému, zejména komerčnímu účelu, je přísně zakázáno, jakékoli další použití včetně kopírování je bez svolení autora nelegální!