Dne 14.června 2018 jsme jeli zkoumat barokní památky v Uničově. Naší první zastávkou byla socha Josefa II. u kruhového objezdu, poté následovala prohlídka barokního Mariánského sloupu a kašen. Pak jsme se vydali k Medelské bráně, kde na nás čekala průvodkyně. Kolem městských hradeb jsme se dostali k další památce - s menší nepředvídatelnou zastávkou - kostelu Nanebevzetí Panny Marie, kde jsme mohli nahlédnout dovnitř a velmi milá paní nám řekla další kopu novinek. Jelikož jsme si prohlídku kostela užili, pěkně jsme poděkovali a následovali dál naši průvodkyni. Ta nás dovedla znovu na náměstí a ukázala nám radnici a její věž. Musím tedy podotknout, že z ní byl přenádherný výhled, ale ty vražedné schody! Naší poslední vzdělávací zastávkou byla uničovská šatlava s další spoustou historických zajímavostí. Ale co nás nadchlo nejvíce? No přeci památeční razítka, kterými jsme se všichni povinně potetovali. Pro některé hurá pro jiné zase škoda, ale co už, vše má svůj začátek i konec.Tímto bych chtěla poděkovat našim učitelkám za krásný zážitek.
  1. Seidlová, 8. třída

Jídelníček

Jídelníček

Organizace šk. roku

Žádné události k zobrazení

Statistika přístupů

Statistika přístupů

Použití textů, dokumentů a obrázků, které jsou dostupné na tomto webu, je chráněno podle autorského zákona.
Použití k jinému, zejména komerčnímu účelu, je přísně zakázáno, jakékoli další použití včetně kopírování je bez svolení autora nelegální!