Žáci prvního stupně a 6. třídy naší školy se začátkem dubna zapojili do akce „Ukliďme svět, ukliďme Česko 2018“. Cílem bylo uklidit nelegálně vzniklé černé skládky a nepořádek.
Ve čtvrtek 5. 4. 2018 za krásného slunečného počasí se pustilo do úklidu polní cesty směrem k Medečím 19 žáků šesté třídy. Sesbírali 4 velké pytle odpadu. Většinu tvořily plasty, papír a jiné drobnosti. Dokonce se našlo i několik PET lahví s motorovým olejem. O týden později se žáci prvního stupně postarali o úklid obce a okolí školy. Likvidaci odpadu zajistil Obecní úřad Šumvald. Všem zúčastněným žákům děkuji za vzorně odvedenou práci.

Mgr. Pavlína Listíková

Použití textů, dokumentů a obrázků, které jsou dostupné na tomto webu, je chráněno podle autorského zákona.
Použití k jinému, zejména komerčnímu účelu, je přísně zakázáno, jakékoli další použití včetně kopírování je bez svolení autora nelegální!