Žáci 1., 2. a 3. třídy si vyjeli v úterý před Velikonocemi do Šumperského divadla. Na programu byla pohádka Duhová zahrada – příběh o zrození světa, o barvách a krásách přírody a také o přátelství a lásce. Představení plné poetického humoru, kouzel, vtipných scének a krásných písní se odehrávalo ve výtvarně krásně zpracované scéně. Malí diváci se smáli, chvílemi se i trochu báli, taky si zazpívali a nakonec herce odměnili velkým potleskem. Pro Šumvaldské školáky to byl jistě pěkný kulturní a emocionální zážitek.                                                                                                                           Šárka Kallerová

Použití textů, dokumentů a obrázků, které jsou dostupné na tomto webu, je chráněno podle autorského zákona.
Použití k jinému, zejména komerčnímu účelu, je přísně zakázáno, jakékoli další použití včetně kopírování je bez svolení autora nelegální!