Ve středu 15.11. uspořádala společnost EKO – KOM, a.s. v naší škole besedu pro žáky všech tříd nazvanou „Tonda obal na cestách“.  Účelem  této akce bylo seznámit žáky se zásadami třídění odpadu, nechyběly ani ukázky recyklovaných materiálů. Žáci se dále dozvěděli, jak se nakládá s odpadem v České republice, jak funguje sběrný dvůr, skládka, spalovna, třídírna odpadů a jak se s tříděným odpadem zachází i v jiných evropských státech. Na závěr programu žáci dostali malý dárek.

Jídelníček

Jídelníček

Organizace šk. roku

Žádné události k zobrazení

Statistika přístupů

Statistika přístupů

Použití textů, dokumentů a obrázků, které jsou dostupné na tomto webu, je chráněno podle autorského zákona.
Použití k jinému, zejména komerčnímu účelu, je přísně zakázáno, jakékoli další použití včetně kopírování je bez svolení autora nelegální!