Dne 24. 3. 2011 proběhla ve škole beseda s Policií ČR zaměřená na prevenci sociálně patologických jevů. Během dopoledne se nastrážmistra Iva Bílková a poručík Petr Čundrle věnovali dětem 2., 3., 6. a 9. třídy. Hlavním tématem všech činností byla prevence šikany, užívání drog a záškoláctví. Pro děti prvního stupně byla zařazena i tématika dopravní výchovy, která přispěla k bezpečnosti dětí při účasti v silničním provoze.Děkujeme policistům za návštěvu a zajímavé informace a těšíme se na další setkání.

Mgr. Marie Řeřuchová