Významného ocenění z rukou ministryně školství se dostalo panu Mgr. Miloslavu Makasovi. Za dlouhodobou vynikající pedagogickou činnost obdržel medaili I. stupně, udělovanou při příležitosti Dne učitelů. Medaili s diplomem převzal syn Miloslav Makas ml. dne 29. března 2016 v prostorách hlavního sálu Valdštejnského paláce ( sídlo Senátu ČR). V letošním roce bylo oceněno celkem 53 pedagogů (27 – medaile I. stupně, 26 – medaile II. stupně).

Zprávu včetně fotodokumentace z předávání naleznete na stránkách MŠMT, www.msmt.cz.

Toto ocenění je významným osobním ohodnocením celoživotní práce pana Makase. Bezprostředně se dotýká naší školy i obce Šumvaldu.  Blahopřejeme!!!!

ředitel školy: Mgr. Ladislav Vyhnálek

medal_1