Koncem března se jako každý rok konal v kulturním domě vždy očekávaný ples SRPŠ. Na své si rozhodně přišli vycházející a bývalí žáci, rodiče i učitelé.

Začátek plesu elegantně uvedli žáci 9. třídy se svojí polonézou, za kterou vděčí p. uč. Šárce Kallerové. Předvedli tance moderní i klasické, nezapomněli ani vyzvat k tanci své rodiče. Své dojetí z blížícího se loučení neskrývala tř. uč. Eva Navrátilová, která představila žáky při prezentaci jejich fotek z raného dětství. Také žákyně Aneta Jenáčková si připravila pěkný komentář a poděkování oběma učitelkám.

O další zábavu se postaral taneční kroužek Jitky Dubové, který všem dokázal, že nízký věk nemusí jít do přímé úměry s talentem. Hudební kapela Halogen svou pohodovou muzikou pak přímo vyzývala návštěvníky k tanci. Ples rychle ubíhal a bohatá tombola skrývala nejedno překvapení. Hlavní cenou byl LCD televizor.

A na co se budeme těšit příští rok? Jistě na to, že se ples povede alespoň z většiny tak, jako letos.

Mgr. Hana Chudá

Jídelníček

Jídelníček

Organizace šk. roku

Žádné události k zobrazení

Statistika přístupů

Statistika přístupů

Použití textů, dokumentů a obrázků, které jsou dostupné na tomto webu, je chráněno podle autorského zákona.
Použití k jinému, zejména komerčnímu účelu, je přísně zakázáno, jakékoli další použití včetně kopírování je bez svolení autora nelegální!