Ve čtvrtek 26. 4. 2012 zasedla na Obecním úřadě v Července Certifikační komise MAS Uničovsko, o.p.s. Kolektiv školní jídelny se k této certifikaci přihlásil a chtěl prezentovat „Šumvaldské koláčky“  s tvarohovou a makovou náplní.
V brzkých ranních hodinách jsme zadělaly těsto a koláčky upekly. O půl desáté jsme vyrazili spolu s panem starostou, Ing. Josefem Šenkem, a panem ředitelem, Mgr. Ladislavem Vyhnálkem,  ke komisi, které předsedal p. Ing. Miroslav Mačák. Členové komise byli například zástupci z olomouckého krajského úřadu, ze Státní zemědělské a potravinářské inspekce nebo již certifikovaní prodejci apod.
Přihlášených účastníků z různých koutů Olomouckého kraje bylo 13 a prezentovali různorodé výrobky (př. umělecký kovář – sady ke krbům, včelař – med a produkty z medu, hospodářka z farmy – kozí sýry, výrobky z keramiky, trubičky, koblihy, jablka, jablečné džusy atd.). Naši koordinátorkou byla paní Ing. Iveta Kopcová, která nám pomohla s přihlášením do této akce.
A jak naše vdolečky dopadly?  Výborně! Certifikační komise školní jídelně certifikát udělila!!! Jen nutno podotknout, že se přiděluje na 2 roky, poté je třeba platnost obnovit.
Jindřiška Navrátilová – vedoucí školní jídelny

Jídelníček

Jídelníček

Organizace šk. roku

Žádné události k zobrazení

Statistika přístupů

Statistika přístupů

Použití textů, dokumentů a obrázků, které jsou dostupné na tomto webu, je chráněno podle autorského zákona.
Použití k jinému, zejména komerčnímu účelu, je přísně zakázáno, jakékoli další použití včetně kopírování je bez svolení autora nelegální!