Jako každoročně se konal ke sklonku března tradiční ples SRPŠ. Co letos návštěvníkům 24. březen přinesl? Rozhodně zajímavou podívanou v podání žáků 9. třídy, se kterými p. uč. Kallerová nacvičila polonézu. Celý tanec byl tentokrát pojat dosti pestře a moderně,  žáci se s tímto úkolem poprali na výbornou. O další vystoupení se postarala Jitka Dubová se svými svěřenci - tanečníky z 1. stupně, kterým to v černých trikotech a s nevšedními účesy moc slušelo; následovalo pestrobarevné vystoupení tanečního kroužku Kedlov dance pod vedením p. uč. Chudé. To však stále nebylo vše! S napětím publikum očekávalo příchod extravagantních bubeníků zahalených do černých hávů, kteří za přítmí v sále představili své vrcholné číslo. Aby si každý přišel na své, Míša Maitnerová, bývalá absolventka školy, naučila dobrovolné tanečníky základům zumby.

O hudbu a další zábavu se v průběhu večera pečlivě starala hudební skupina Radka Vincoura, Fofrovanka, která opět nezklamala  a ve spojení s tombolou, výborným občerstvením a povznesenou náladou hostů se večer skutečně velice vydařil.
Mgr. Hana Chudá

Jídelníček

Jídelníček

Organizace šk. roku

Žádné události k zobrazení

Statistika přístupů

Statistika přístupů

Použití textů, dokumentů a obrázků, které jsou dostupné na tomto webu, je chráněno podle autorského zákona.
Použití k jinému, zejména komerčnímu účelu, je přísně zakázáno, jakékoli další použití včetně kopírování je bez svolení autora nelegální!