V neděli 12. února jsme se všichni sešli před tělocvičnou u školy a společně jsme naložili všechny lyže, běžky a batohy do autobusu. Poté jsme vše zkontrolovali a vyrazili do Karlova pod Pradědem již potřetí na lyžařský kurz.

Dorazili jsme na parkoviště před chatou, vyndali všechny věci a dali je panu majiteli do auta. Ten nám je vyvezl až k chatě a my jsme už jen s malými batůžky na zádech kráčeli 500m do kopce k chatě. V chatě jsme si rozdělili pokoje, zabydleli se. Za půl hodiny už jsme šlapali na svah.

Lyžovat uměl snad každý, ale bylo i co zdokonalovat a zlepšovat. Opět jsme byli rozděleni do čtyř družstev – 1. družstvo – „profesionální“ lyžaři, 2. a 3. družstvo – pokročilí a 4. družstvo – snowboardisti.

Každý večer jsme měli program – např. hry, diskotéku, video atd. Navštívili jsme také Wellness centrum Bruntál, kde jsme se mimo koupání také vyváleli ve sněhu. Ve středu ráno byly pořádány běžecké závody a odpoledne jsme si užívali na svahu. Další den nás čekaly slalomové závody, maškarní karneval na lyžích a také večerní lyžování. V pátek dopoledne jsme si pořádně zalyžovali a odpoledne jsme se opět všichni živí a zdraví vrátili domů.

(Polc R., 7.tř.)12. února se 7. a 8. třída vypravila na lyžařský výcvik. Tento výcvik absolvovali už po třetí. Po příjezdu na chatu jsme zjistili několik změn. Byli nově vymalované pokoje a dobrá kuchyně nám přišla také vhod.

Hned 1. den jsme vyrazili na svah. Rozdělili jsme se do tří lyžařských skupin a jedno družstvo bylo snowboardové. V těchto družstvech jsme lyžovali celý lyžařský kurz.

V úterý jsme měli odpočinkový den. 1. družstvo se ráno vydalo na běžky a odpoledne jsme strávili na bazéně v Bruntále. Ve středu jsme byli testováni běžkařskými závody. Čtvrtek byl pro nás velice zajímavý den, protože jsme vyšli na svah v maskách, které jsme si předem připravili, a u některých lidí jsme budili obdiv. Ještě tento den jsme zkusili noční lyžování, které se nám velmi líbilo. Také jsme se museli zúčastnit slalomů na lyžích a snowboardu.

Počasí bylo vcelku příznivé, až na pár dnů, sněžilo a bylo větrno. Každý večer jsme trávili všichni spolu v jedné z místností, kde jsme hráli různé hry.

(Chlebníčková H., Bedáňová M., 8.tř.)

Jídelníček

Jídelníček

Organizace šk. roku

Žádné události k zobrazení

Statistika přístupů

Statistika přístupů

Použití textů, dokumentů a obrázků, které jsou dostupné na tomto webu, je chráněno podle autorského zákona.
Použití k jinému, zejména komerčnímu účelu, je přísně zakázáno, jakékoli další použití včetně kopírování je bez svolení autora nelegální!