Žáci 7. - 9. třídy byli opravdu netradičním způsobem seznámeni s takovou pěveckou hvězdou jako byla Edith Piaf. A že její život byl opravdu velmi pestrý, i když spíše smutný a tragický, to pochopili již v 1. dějství nevšedního muzikálu. A kdy se vše událo? 1. února 2012 žáci společně se svými učiteli navštívili muzikál Edith, vrabčák z předměstí. Muzikál trval přes dvě hodiny, sál Moravského divadla v Olomouci byl obsazený do posledního místa. Nutno říci, muzikál takového formátu v hlavní roli s pražským hercem, zpěvákem a tanečníkem Zbyňkem Fricem je opravdu na vysoké úrovni a žáci měli možnost poznat skutečně kvalitní pěvecké, herecké a taneční výkony.

Mgr. Hana Chudá

Jídelníček

Jídelníček

Organizace šk. roku

Žádné události k zobrazení

Statistika přístupů

Statistika přístupů

Použití textů, dokumentů a obrázků, které jsou dostupné na tomto webu, je chráněno podle autorského zákona.
Použití k jinému, zejména komerčnímu účelu, je přísně zakázáno, jakékoli další použití včetně kopírování je bez svolení autora nelegální!