V rámci oslav 100 let školy jsme se rozhodli uspořádat i letos fotbalový turnaj okolních škol. V pátek 10.6. se na hřišti SK utkaly týmy Libiny, Oskavy, Dlouhé Loučky a Šumvaldu. Náš tým měl ambice i kvalitu na zopakování loňského prvenství.  
V prvním zápase s Dl. Loučkou jsme neproměnili spoustu vyložených příležitostí. O úspěchu se rozhodovalo ve druhém zápase se silnou Libinou. Prosadil se střelec P. Kyselý a libinské snahy o zkorigování zmařil několika skvělými zákroky M. Havlíček. Bezbranková remíza s Oskavou nám přinesla vítězství v turnaji.
Výsledky: Šu – Dl.L. 2:0, Li – Osk 1:0, Šu – Li 1:0, Dl. – Osk 0:2, Šu – Osk 0:0, Dl.L. – Li 0:4Pořadí: 1. Šumvald, 2. Libina, 3. Oskava, 4. Dlouhá Loučka
Sestava: M. Kolář, J. Kaller, D.Hejl, P. Kyselý (2branky), P. Bos, M. Polášek, M. Havlíček, D. Richter, T. Chudý, Z. Bartoněk, D. Kamler, M. Galetka, P. Vepřík, T. Dostál, P. Dujsengaliev, J. Šléška
Poděkování patří všem hráčům za odvedený výkon, SK Šumvald (především M.Smrčkovi) za poskytnutí fotbalového areálu a paní Kropáčové a Malínkové za zajištění občerstvení. V příštím roce bude pořadatelem Dlouhá Loučka.

Mgr. Ladislav Vyhnálek

Jídelníček

Jídelníček

Organizace šk. roku

Žádné události k zobrazení

Statistika přístupů

Statistika přístupů

Použití textů, dokumentů a obrázků, které jsou dostupné na tomto webu, je chráněno podle autorského zákona.
Použití k jinému, zejména komerčnímu účelu, je přísně zakázáno, jakékoli další použití včetně kopírování je bez svolení autora nelegální!