Dne 18. května 2011 proběhla na naší základní škole recitační soutěž. Soutěžícími byli žáci, kteří postoupili z třídních kol do kola školního. Na recitátory se přišli podívat všichni spolužáci z 1. stupně. Soutěž pečlivě sledovala a vyhodnotila porota ve složení: Mgr. Hana Chudá, Mgr. Marie Řeřuchová a Zdena Kallerová.

Výsledky:

1. kategorie – 1. a 2. ročník:
1. místo Břetislav Navrátil (2. tř.)
2. místo Lucie Dobrozemská, Tomáš Mendlík, Stanislav Kunst (2. tř.)
3. místo Lenka Zatloukalová (1. tř.)

2. kategorie – 3., 4. a 5. ročník:
1. místo Eliška Fuchsová (4. roč.)
2. místo Ondřej Solovský (4. roč.)
3. místo Eliška Ryšavá (4. roč.)

Součástí recitační soutěže bylo autorské čtení vlastních textů těchto žáků: Hana Tužičková, Sabina Polášková, Martina Niklová  ze 4. ročníku a Leona Hrabáčková, Hana Heřmanovská, Karolína Berková a Daniela Kyselá z 5. ročníku.

Zvláštní cenu poroty za krásnou povídku získala žákyně 4. ročníku Martina Niklová.

Silvie Pecherová

Použití textů, dokumentů a obrázků, které jsou dostupné na tomto webu, je chráněno podle autorského zákona.
Použití k jinému, zejména komerčnímu účelu, je přísně zakázáno, jakékoli další použití včetně kopírování je bez svolení autora nelegální!