Naši žáci se již tradičně zúčastnili soutěže „Mladý cyklista“, kterou pořádá každoročně BESIP a která se opět konala na Dopravním hřišti Uničov dne 11. května 2011.

Tato soutěž se skládala ze tří disciplín – zkouška znalostí první pomoci, jízda na kole dle dopravních předpisů a jízda zručnosti.

V této opravdu náročné soutěži si naši žáci vedli výborně. V kategorii mladších žáků jsme se umístili na 2. místě v této sestavě: Lucie Zatloukalová (5. roč.), Hana Heřmanovská (5. roč.), Matyáš Dittrich (4. roč.) a Ondřej Solovský (4. roč.).

V kategorii starších žáků jsme získali 5. místo v této sestavě: Petra Kantorová (8.tř.), Hana Chlebníčková (7.tř.), Jiří Brachtl (8. tř.) a Zdeněk Bartoněk (8. tř.).Děti se připravovaly s p. uč. Pecherovou.

Silvie Pecherová

Použití textů, dokumentů a obrázků, které jsou dostupné na tomto webu, je chráněno podle autorského zákona.
Použití k jinému, zejména komerčnímu účelu, je přísně zakázáno, jakékoli další použití včetně kopírování je bez svolení autora nelegální!