Tradiční vánoční turnaj v košíkové chlapců jsme pořádali v úterý 17. 12. 2019. Stálé účastníky (ZŠ Stadion Uničov, Gymnázium Uničov a ZŠ Troubelice), doplnila poprvé ZŠ Ruda n. M. Náš tým zvládl důležitý první zápas s gymnáziem a následný s Rudou. Situaci jsme si lehce zkomplikovali nečekanou prohrou s Troubelicemi. Naše vedení dokázali troubeličtí otočit trojkou těsně před koncem zápasu. Vše však bylo v našich rukou. Zvládli jsme „povinnost“ zvítězit nad Stadionem Uničov. Prvenství v turnaji bylo naše ještě před posledními zápasy. O další pořadí se bojovalo až do konce a nakonec rozhodovaly až vzájemné zápasy.
Je potřeba pochválit celý tým za maximální snahu, bojovnost a trpělivost, protože v určitých fázích se nám nedařila střelba dle představ. Velkým příslibem je, že letos v týmu není žádný deváťák. Chlapci si zaslouženě pochutnali na dortu pro vítěze.
Výsledky: Gymn – Šum 2:4, Stad – Trou 5:2, Ruda – Šum 4:19, Gymn – Trou 7:0, Stad – Ruda 16:4, Trou – Šu 5:4, Gymn – Ruda 2:6, Stad – Šu 6:8, Ruda – Trou 0:14, Stad – Gymn 2:16
Pořadí: 1. ZŠ Šumvald (7 b.), 2. Gymnázium Uničov (6 b.), 3. ZŠ Stadion Uničov (6 b.), 4. ZŠ Troubelice (6 b.), 5. ZŠ Ruda n. M. (5 b.)
Sestava a body: J. Brachtl, L. Brachtl 4, V. Fiala, D. Kasal 2, A. Navrátil 2, Š. Smékal 4, Š. Tužička 10, F. Vybíral 10, A. Kolář 2, M. Šléška, S. Wiedermann 1
L. Vyhnálek

Jídelníček

Jídelníček

Organizace šk. roku

Žádné události k zobrazení

Statistika přístupů

Statistika přístupů

Použití textů, dokumentů a obrázků, které jsou dostupné na tomto webu, je chráněno podle autorského zákona.
Použití k jinému, zejména komerčnímu účelu, je přísně zakázáno, jakékoli další použití včetně kopírování je bez svolení autora nelegální!