Za krásného jarního počasí jsme ve středu 20. dubna pořádali na víceúčelovém hřišti 2. ročník jarního turnaje. Po nešťastné prohře 1:2 s Dl. Loučkou následovala tři vítězství. S Libinou 2:1, Medlovem 4:1 a Štěpánovem 2:0. Vše se rozhodovalo v posledním zápase s Troubelicemi. I remíza by stačila na 2. místo. Kvalitního soupeře jsme nepustili přes půlku. Z velké převahy však nepadla jediná branka a dle známého pravidla „nedáš dostaneš“ troubeličtí rozhodli střelou téměř z půlky hřiště. Výsledek 0:1 nás posunul na trochu nešťastné, ale krásné 3. místo.

Pořadí: 1. Dlouhá Loučka, 2. Troubelice, 3. Šumvald, 4. Štěpánov, 5. Libina, 6. Medlov

Sestava: L. Gux, Z. Bartoněk, V. Gerhát, S. Zámečník, P. Kantor, V Blumtrittová, J. Brachtl, R. Polc, L. Wiedermann, J. Zámečník, T. Dostál, J. Dostál, J. Gerhátová.

Sponzorům – Obci Šumvald, Invest CZ, Gevo transport, ONEŠ Šumvald děkujeme za podporu. Poděkování patří i divákům za podporu našeho týmu.

Vojta Gerhát

Použití textů, dokumentů a obrázků, které jsou dostupné na tomto webu, je chráněno podle autorského zákona.
Použití k jinému, zejména komerčnímu účelu, je přísně zakázáno, jakékoli další použití včetně kopírování je bez svolení autora nelegální!