Atleti první v Uničově!!!

Ve středu 15. 5. 2019 se konala v Uničově soutěž v atletickém víceboji pro žáky II. stupně. Zúčastnilo se jí 7 škol z uničovského regionu (ZŠ U Stadionu, ZŠ Pionýrů, ZŠ Dl. Loučka, ZŠ Medlov, ZŠ Haškova, ZŠ Šumvald a ZŠ Újezd). Družstva chlapců a dívek soutěžila v disciplínách: běh 60m, skok daleký, hod granátem (chlapci) nebo míčkem (dívky a mladší chlapci) a běh 1500m (chlapci) nebo 1000m (dívky). Všichni podali skvělý výkon a v celkovém hodnocení škol jsme obsadili 1. místo. Dominovala především děvčata. Například ve starší kategorii obsadila Barča, Kristýna a Markétka všechna tři medailová místa v jednotlivcích.
Výsledky družstev:

družstvo

umístění závodníci
mladší chlapci 3. místo Kasal D., Kolda M., Brachtl L., Tužička Š.
mladší dívky 1. místo Navrátilová T., Gállová K., Smékalová A.
starší chlapci 5. místo Smékal Š., Petřík J., Zatloukal L.
starší dívky 1. místo Wiedermannová B., Navrátilová K., Galetková M.

Výsledky jednotlivců
jméno

umístění
Wiedermannová B. 1. místo