Ve středu 15. 5. 2019 se konala v Uničově soutěž v atletickém víceboji pro žáky II. stupně. Zúčastnilo se jí 7 škol z uničovského regionu (ZŠ U Stadionu, ZŠ Pionýrů, ZŠ Dl. Loučka, ZŠ Medlov, ZŠ Haškova, ZŠ Šumvald a ZŠ Újezd). Družstva chlapců a dívek soutěžila v disciplínách: běh 60m, skok daleký, hod granátem (chlapci) nebo míčkem (dívky a mladší chlapci) a běh 1500m (chlapci) nebo 1000m (dívky). Všichni podali skvělý výkon a v celkovém hodnocení škol jsme obsadili 1. místo. Dominovala především děvčata. Například ve starší kategorii obsadila Barča, Kristýna a Markétka všechna tři medailová místa v jednotlivcích.
Výsledky družstev:

družstvo

umístění závodníci
mladší chlapci 3. místo Kasal D., Kolda M., Brachtl L., Tužička Š.
mladší dívky 1. místo Navrátilová T., Gállová K., Smékalová A.
starší chlapci 5. místo Smékal Š., Petřík J., Zatloukal L.
starší dívky 1. místo Wiedermannová B., Navrátilová K., Galetková M.

Výsledky jednotlivců
jméno

umístění
Wiedermannová B. 1. místo
Navrátilová T. 1. místo
Navrátilová K. 2. místo
Galetková M. 3. místo
Tužička Š. 3. místo
Gállová K. 5. -6. místo
Kolda M. 7. místo
Smékalová A. 8. místo
Petřík J. 9. – 10. místo

Celkové pořadí škol:
1. ZŠ Šumvald (2738 b.), 2. ZŠ U Stadionu (2718 b.), 3. ZŠ Pionýrů (2604 b.), 4. ZŠ Medlov (2406 b.), 5. ZŠ Haškova (2397 b.), 6. ZŠ DL. Loučka (2244 b.), 7. ZŠ Újezd (1031 b. – škola neměla zastoupení ve všech kategoriích)

Všem žákům gratulujeme a děkujeme za výbornou reprezentaci naší školy. ( Mgr.Eva Navrátilová)

Použití textů, dokumentů a obrázků, které jsou dostupné na tomto webu, je chráněno podle autorského zákona.
Použití k jinému, zejména komerčnímu účelu, je přísně zakázáno, jakékoli další použití včetně kopírování je bez svolení autora nelegální!