24. 4. Turnaj v Troubelicích – košíková dívky Děvčata využila možnosti zahrát si s tradičními soupeřkami. Vzhledem k počtu tří účastníků se hrálo na dvě kola. I přes veliké pokroky troubelických dívek jsme si s domácím týmem poradili. Nad naše síly byla děvčata z Libiny. Tým opět velikou střeleckou produktivitou táhla Barča Wiedermannová. 1.kolo: Šumvald – Troubelice 26:4, Šumvald – Libina 4:16, Libina – Troubelice 41:4 2.kolo: Šumvald – Troubelice 22:6, Šumvald – Libina 12:24, Libina – Troubelice 41:12 Pořadí: 1. ZŠ Libina, 2. ZŠ Šumvald, 3. ZŠ Troubelice Sestava a body: B. Wiedermannová 40, L. Zatloukalová 2, A. Mazurová 10, N. Štěpaníková, T. Maitnerová, K. Navrátilová 2, N. Bartoňková, M. Galetková 4, N. Coufalová 4, K. Gállová, K. Grmelová, A. Smékalová 2
25. 4. Turnaj v Troubelicích – košíková chlapci Také chlapci využili možnosti zahrát si reprízu turnaje ze Šternberka (6.3.). A byla to odveta se vším všudy. I nyní došlo k situaci, kdy se všichni porazili navzájem. O pořadí tedy rozhodovalo poslední kritérium – celkové skóre. To vzhledem k vysoké výhře v posledním zápase (Troubelice – Stadion) měli domácí. 1.kolo: Šu – Troubelice 10:4, Šu – Uničov Stadion 8:9, Troubelice – Uničov Stadion 4:12 2.kolo: Šu – Troubelice 6:9, Šu – Uničov Stadion 10:7, Troubelice – Uničov Stadion 22:4 Pořadí: 1. ZŠ Troubelice, 2. Šumvald, 3. Uničov U Stadionu Sestava a body: J. Petřík 8, P. Reichert 8, V. Ryšavý 2, L. Zatloukal 14, P. Malík, Š. Tužička, Š. Smékal 2, A. Navrátil, D. Kasal
26. 4. Fotbalový turnaj McDonaldśCup se konal tradičně v Uničově na „umělce“ Celkem 7 týmů bylo rozděleno do dvou skupin. Statečně jsme se poprali se situací, že jsme se ocitli v těžší čtyřčlenné skupině A. Zde jsme uhráli velice cennou remízu 0:0 s pozdějším celkovým vítězem Uničovem Haškova. Třetí místo ve skupině nám zaručilo „pouze“ boj o 5.-7. místo. V tom jsme jednoznačně porazili Troubelice. Skupina A: Šu – Dl. Loučka 2:0, Šu – Uničov Haškova 0:0, Šu – Uničov Pionýrů 0:5 Pořadí skupiny A: 1. Uničov Pionýrů, 2. Uničov Haškova, 3. Šumvald, 4. Dl. Loučka Pořadí skupiny B: 1. Uničov U Stadionu, 2. Luká, 3. Troubelice Utkání o 5.-7. místo: Šumvald – Troubelice 8:0 Celkové pořadí: 1. Uničov Haškova, 2. Uničov Pionýrů, 3. Luká, 4. Uničov Stadion, 5. Šumvald, 6. Dl. Loučka, 7. Troubelice Sestava a branky: A. Kolda 1, Š. Jílek 3, A. Libánková, S. Axmann 1, D. Hofmann, V. Kasal, M. Šléška 3, A. Wiedermann 1, J. Halata, K. Nikl 1, A. Javůrek
DĚKUJI VŠEM ŽÁKŮM ZA VÝBORNOU REPREZENTACI ŠKOLY Mgr. Ladislav Vyhnálek

Použití textů, dokumentů a obrázků, které jsou dostupné na tomto webu, je chráněno podle autorského zákona.
Použití k jinému, zejména komerčnímu účelu, je přísně zakázáno, jakékoli další použití včetně kopírování je bez svolení autora nelegální!